Ринопластика Ужгород

Пластика носа Ужгород.

Ринопластика види Ужгород

Операція зі зміни носа – ринопластика – відноситься до числа найбільш поширених пластичних втручань. Приблизно в 1/3 випадків пластики носа виконується за функціональними міркувань – для виправлення наслідків травм, усунення дефектів дихальної системи (наприклад, викривлення носової перегородки). Однак найчастіше (2/3 всіх пацієнтів) роблять ринопластику виключно з естетичних міркувань – прибрати горбочок, зменшити або збільшити розмір носа, усунути викривлення носа, виправити форму кінчика носа. Масове бажання змінити ніс не дивно – навіть невелика зміна форми носа може значно змінити загальний вигляд обличчя.

Як діяти пайієнту, який зважився на ринопластику?

Перш за все, записатися на консультацію до пластичного хірурга. Наш спеціаліст з найбільшим досвідом ринопластики пластичний хірург Олашин Василь Васильович розпитає про стан здоров’я, складе план необхідних перед ринопластикою обстежень, розповість про те, як буде проходити операція і післяопераційний період. Головна ж мета консультації – прийти до розуміння, якою має бути форма носа. Пацієнту потрібно донести до лікаря свої побажання (можна принести фотографії), а лікаря – зрозуміти, наскільки бажана форма буде гармоніювати з рисами обличчя пацієнта. У Клініці пластичної хірурргії на Чорновола іноді доводиться оперувати пацієнтів, яким ринопластика була проведена раніше в інших клініках – ці пацієнти колись наполягли на певній формі носа, незважаючи на думку лікаря, а після операції зрозуміли, що необхідно або робити повторну ринопластику, або виконувати корекцію інших частин обличчя, щоб обличчя було гармонійним. Але потрібно розуміти, що повторна ринопластика можлива не раніше, ніж через рік після виконання першої операції.

Пластика носа, ринопластика Ужгород

Пластика носа проходить під загальним наркозом і триває від 1 до 3 годин. Після ринопластики в ніс встановлюються тампони на 2-7 днів, в залежності від типу операції і її обсягу, іноді після цього в носі залишають турунди з лікарськими препаратами. Через 1, максимум 2 дня можна залишити стаціонар. «Синці» регресують протягом приблизно 2-х тижнів, при деяких видах операцій вони незначні або зовсім відсутні.

Запрошуємо на безкоштовні консультації та компютерне модулювання щосуботи. Попередній запис обов’язковий.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Збільшення грудей Ужгород
Наступний запис
Інтимна пластика Івано-Франківськ
Меню
Чекаємо дзвінка