Ринопластика Хмельницький

Ринопластика – операція зі зміни форми носа і усунення вроджених дефектів зовнішнього і внутрішнього носа. Хоча цей вид операції широко поширений, він є одним з найбільш трудомістких ісложних. Вимагає високої кваліфікації хірурга. Тільки досвідчений фахівець зможе правильно оцінити поточну ситуацію і допоможе прийняти правильне рішення. Пластичний хірург зобов’язаний на високому уровнеразбіраться в анатомії особи, мати великий досвід в проведенні ринопластики і мати бездоганний естетичний смак. Адже в результаті даної операції змінюється не тільки ніс, але і все обличчя в цілому. Крім естетичних показників, ніс відіграє важливу роль в дихальній системі, а також бере участь в захисних процесах і можливості нюху.

Ринопластика здатна істотно змінити і поліпшити зовнішній вигляд людини. Перш ніж вирішити, чи робити ринопластику, потрібно зважити всі переваги і визначитися з бажаним результатом. Процедура зачіпає різні типи тканин і хрящі, тому існують певні обмеження, пов’язаних з особистими показниками організму.

Багато вирішують зробити пластику носа з метою омолоджування. З віковими змінами змінюється опуклість спинки носа, зменшується кут кінчика носа і опускається його підставу. Такі зміни впливають на пропорції обличчя, роблячи ніс і вуха великими. Ринопластика дозволяє підняти кінчик носа, зменшити його розміри, поліпшити форму спинки носа, усунути горбочок, звузити крила носа, надати естетичну закінченість і гармонію особі.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Отопластика Хмельницький
Наступний запис
Блефаропластика Хмельницький
Меню
Чекаємо дзвінка