Фотоепіляція

Фотоепіляція. Підготовка до пластичних операцій у Львові.

Інтамна пластика та фотоепіляція.

Фотоепіляція – це доволі молодий метод позбавлення зайвого волосся на тілі. Методика фотоепіляції полягає у незворотному руйнуванні волосяного фолікула за допомогою спеціальної лампи. Широкосмугове світло поглинається пігментом меланіном, що міститься у волоссі, викликаючи його руйнування. Після першої обробки короткочасними спалахами великої потужності кількість волосся зменшується на 25-30%, а решту волосин стають тонкими і майже непомітними.

лазерна епіляціяФотоепіляція – це практично безболісний метод видалення волосяного покриву, при якому пацієнти відчувають тільки легкі поколювання чи пощипування за умови використання лікарем-косметологом спеціального охолоджуючого гелю.

Особливістю фотоепіляції є те, що процедура не впливає на сиве і світле волосся, тому що воно не містить меланіну. Але на темних волосках (пушкових або грубих) методику можна використовувати на різних ділянках тіла: на обличчі, руках, ногах, спині, грудях, в пахвових западинах, делікатних місцях, в т. ч. в зоні глибокого бікіні. Після фотоепіляції у всіх пацієнтів відбувається одночасно і омолодження шкіри, поліпшується її стан, структура.

За допомогою цієї процедури також радимо провести підготовку до пластичних операцій в нашій клініці у Львові.

Видалення небажаного волосяного покриву в інтимній зоні обовязково передує пастичним операціям і у нас ви отримаєте скерування до цих спеціалістів.

Фооепіляцію рекомендуємо перед:

Лабіопластика Львів

Інтимна пластика

Пластика статевих губ

Ліпофіоінг статевих губ у Львові

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Гігієнічна чистка
Наступний запис
Блефаропластика Львів
Меню
Чекаємо дзвінка