І знов про святкові знижки

Пластичний хірург Львів. Думка про

Пластичний хірург Львів вважає…

Пластична хірургія і сучасні технології

Не секрет, що наша гордість є досвід нашої клініка пластичної хірургії Львів. Мова не про роки чи авторитет 1965 року. Мова про долі пацієнтів, котрі необдумано чи імпульсивно приймають рішення без консультації з фахівцем.

Тож вважаємо за необхідне ділитись думками. Пластичний хірург Львів про технологію біопелет

Ну ось і почалось (((
Два тижні тому за обідом з дуже толковою і “випадково відомою” (завдяки телешоу про медицину та красу) столичною гінекологом завели розмову про новий тренд в косметології, назва якого “біопелети”.
Загуглите… якщо коротко, то мова про капсули з пролонгованим-ретардним вивільненням гормоноподібних речовин, що з слів виробника “не є гормонами”… Що обіцяється ?
Схуднення, хороший настрій, зростання лібідо… Что еще человеку надо ? )))
В принципу – технологічно дуже проста імплантація “капсул” в підшкірно-жирову клітковину передньої черевної стінки під місцевою анестезією.
У ЧОМУ Ж ТОДІ “ДИЯВОЛ В ДРІБНИЦЯХ” ?
Персонально мене, як лікаря, насторожує термін “гормоноподібна дія” та ентузіазм, з яким косметологи (як з медичною освітою, так і без) почали встановлювати біопелети своїм пацієнтам. Як жінкам, так і чоловікам. Консультація ендокринолога перед процедурою та аналіз “гормонального дзеркала” ?
О чем Ви говорітє…((( Люди не в курсі, що таке навіть існує…
Ендокринологія – надточна наука, куди не слід “влазити” любителям з “такой мордой да в посудний ряд”… Для цього існують “спєциально обучєнниє люді”, що закінчували інститути – резидентури та спеціалізації…
Історія повинна нас вчити… складається враження, що не вчить (((
В 1970-их проявилися гормональні контрацептиви. Для УСІХ дівчат та жінок…
Сьогодні, в 2020-их маємо дуже паскудну статистику та надвисокі онкологічні ризики по молочній залозі, що досягли показників у 10%. І це, як Ви розумієте – вина не лише Чорнобильської катастрофи…(((
Як поведе себе “негормональна” біопелета ? Ніхто не знає… проте моя інтуїція підсказує про потенційне зростання випадків раку молочної залози у жінок, та раку передміхурової залози (простати) у чоловіків.
Маю право. Лікарський досвід, чуйка і “закон парних випадків”… То ж у нашій медичній практиці, модний тренд з використання біопелет поставлено “на паузу”. Так би мовити – “ДО ВИЯСНЄНІЯ”…
P.S. Викладений матеріал відображає персональну думку автора. Я не маю особистих мотивів чи фінансової зацікавленості щодо даної публікації.
Слова вдячності Людмила Шупенюк (лікар-гінеколог) та Володимиру Сажиєнко (онколог, пластичний хірург) за інформаційну підтримку.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Новини
Наступний запис
Підтяжка обличчя Львів
Меню
Чекаємо дзвінка