Глютеопластика

Корекція та пластика сідниць.

Якісна глютеопластка у Львові

Глютеопластика Львів являє собою штучну зміну та збільшення розміру сідниць, надання їм гарної форми, відновлення їх симетрії. Її проводять під загальним наркозом, з подальшим перебуванням пацієнта в стаціонарі. Іноді можливе використання епідуральної анестезії (укол в спинний мозок). Зазвичай операцію призначають на першу половину дня, і жінка залишається в палаті під наглядом лікаря і медсестри до ранку наступного дня.

Пластичні хірурги нашого центру використовують кілька прогресивних методик для корекції форми сідниць.

Глютеопластика сідниць Львів

Найрадикальніший спосіб вирішення проблеми плоских сідниць – це пластична операція з використанням спеціальних сідничних імплантатів, розміри яких можуть бути різними і підбираються відповідно до цілей операції і параметрів пацієнта.

Такі імплантати мають довічну гарантію. Їх надміцна оболонка практично виключає можливості пошкодження, а висококогезівний гель, що міститься всередині, не тече і зберігає форму навіть у разі розрізу оболонки скальпелем.

При проведенні операції розріз проводиться в складці між сідницями і згодом не помітний. Операція триває близько години. Протягом декількох днів після операції можливі больові відчуття. Під час реабілітаційного періоду необхідно носити компресійну білизну і дотримуватися рухові обмеження (спати на животі, не сидіти і т.д.). Через місяць можна буде повернутися до звичайного життя і занять спортом.

Ми використовуємо методики, розроблені кращими бразильськими хірургами, які дозволяють проводити пластику сідниць, зберігаючи всі важливі анатомічні структури, розташовані в цій ділянці.

Ліпомоделювання сідниць у Львові.

Найприродніший спосіб збільшення об’єму сідниць. Ліпомоделювання – пересадка жирової тканини – один з найпривабливіших і природних способів поліпшити форму сідниць. Адже проблема надлишків жирової тканини в деяких зонах зовсім не виключає відсутності потрібних об’ємів в іншій.

У нашій клініці ви можете гармонізувати свій силует, видаливши жирові накопичення проблемних зон і в той же час додавши об’єм в потрібні місця, наприклад – сідниці.

Ліпомоделювання в нашій клініці проводиться на сучасному апараті Body Jet.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Меню
Чекаємо дзвінка