Гінекомастія. Реабілітація.

Лікування гінекомастії Львів.

Видалення гінекомастії у чоловіків.

Важливо є розуміти що таке гінекомастія. Визначенням гінекомастії є аномальне розростання у хлопчиків та чоловіків існуючої рудиментарної грудної залози. Як правило це обумовлено певними дисбалансами як  естрогену так і тестостерону. Розвиватися це захворювання з одного боку, з обох боків. Не рідко таке зростання  відбувається неоднорідно і нерівномірно. Під час статевого дозрівання або дорослих чоловіків гінекомастія може розвиватисьтакож і на тлі нормальних гормональних показників. Гінекомастія  не завжди є проблемою. Хоча для чоловіків ця вада скоріше завдає психологічного дискомфорт. Медична практика наводить приклади як раптової появи так і зникнення гінекомастії.

Ознаки та симптоми гінекомастії котрі повинні бути зауваженими:

збільшення тканини грудної залози;

біль у залозах

набряки та припухлості.

Приклад лікування гінекомастії Львів. Фото результатів після видалення гінекомастії

Реабілітація після лікування гінекомастії Львів.

Реабілітація після лікування гінекомастії турбує пацієнтів чи не найбільше. З видаленням рудиментарних залоз переважно проходить дискомфорт, болі та психологіні фактори.

Процес одужання є доволі швидким, а косметичні шви не залишають по собі жодних слідів.

Пластична операція з видалення гінекомастії може проводитись в амбулаторних та стаціонарих умовах. Рішення про це приймає пластичний хірург. Через тиждень шви знімаються. Ще деякий час, переважно в місячний термін після пластичної операції повинна застосовуватись  спеціальна компресійним білизна та трикотаж. Вже через 3-4 тижні після пластичної оперативного з видалення гінекомастії допускаються фізичні навантаження.

Пропонуємо звертатись із цією вадою як найраніше. Пластичний хірург Андрій Богданович Різник має великий досвід у проведенні даних операцій по лікуванню гінекомастії. Ця операціє є профільною, накопичений досвід дає підстави грантувати пацієнтам відмінний результат та успішне лікування.

 

Звертайтесь:

Пластичний хірург Різник Андрій Богданович.

Лікування гінекомастії у Львові.

Проспекті Чорновола, 45а

хірургічне відділення тел.:  (067) 724-11-25

 

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Меню
Чекаємо дзвінка