Лікування гінекомастії Львів. Гінекомастія у чоловіків.

Видалення гінекомастії Львів.

Лікування гінекомастії Львів проводиться за рахунок впливу на аномальну для чоловіків молочну залозу. Молочна залоза у чоловіків це недорозвинений орган, що складається із соска, коротких проток і жирової клітковини. Коли молочна залоза мужчини збільшується в розмірах і ущільнюється, що часто ще й  супроводжується больовими відчуттями – це прямі ознаки гінекомастії.  Хибна гінекомастія пов’язана із значними жировими відкладеннями (ожирінням), які збільшують груди. Також гінекомастія Львів може бути викликана неконтрольованим вживанням стероїдних препаратів при занятті спортом.

Хірургічне лікування гінекомастії Львів. Результати фото операції до та після

Найчастіше фізіологічна гінекомастія виникає в періоди гормональних перебудов: при народженні, статевому дозріванні і старінні.  Гінекомастія також може виникнути при захворюваннях неендокринної природи: після виснаження,  при нирковій недостатності, цирозі печінки. Також деякі лікарські препарати також можуть спровокувати розвиток гінекомастії.

Лікування гінекомастії Львів. Фото віться у відповідних розділах

Крім косметичного дискомфорту  тривала гінекомастія збільшує ризик  розвитку раку молочних залоз.

Медикаментозне лікування  ефективне лише  на початкових стадіях захворюваннях.

Хірургічна корекція гінекомастії Львів. Фото та відео операції до та після

Переробка після колег. 2 тижні після ліпосакції з дозабиранням залозистого компоненту зліва.

Хірургічне лікування гінекомастії Львів. Результати фото операції до та після

На сьогоднішній час хірургічне лікування гінекомастії є загальноприйнятим стандартом.   В підлітковому віці хірургічне втручання призначається тільки через два роки після виникнення гінекомастії, оскільки  в цей час можливе самостійне покращення.

В ході операції видаляється залозиста і жирова тканини, а також проводиться відновлення нормального контуру грудей.  Тактика хірургічного втручання обирається в залежності від анатомічного типу гінекомастії,  що можливо визначити  УЗД.

Лікування гінекомастії Львів  ціна. Вартість видалення гінекомастії у Львові.
Гінекомастія Львів несправжня одностороння 8000 грн.
Лікування гінекомастшї Львів. Гінекомастія несправжня двобічна 16000 грн.
Справжня гінекомастія Львів видалення одностороння 10000 грн.
Справжня гінекомастія двобічна 20000 грн.
Лікування гінекомастії Львів, загальна анестезія 3500 грн.

Після лікування гінекомастії пацієнт потребує деякого реабілітаційного терміну. Загальний наркоз після хірургічної корекції гінекомастії у Львові потребує перебування в стаціонарі (до 2 діб). Перебування включено у пакетну вартість медичних послуг

Чи можна провести лікування гінекомастії?

Гінекомастія з'являється внаслідок гормональних збоїв. Часто вона є у чоловіків, котрі вживають спеціалізовані спортивні гормони. Лікування гінекомастії у Львові проводиться як хірургічним, так і медикаментозним методом. На пізніх стадіях ефективним є лише хірургічний спосіб корекції гінекомастії.

Чи лікування гінекомастії у Львові має тривалий ефект?

Під час пластичної операції з лікування гінекомастії хірург видлаляє гіпертрофовану грудну залозу, розростання котрої вважається аномальним. В результаті зникає чинник котрий викоикає гінекомастію у чоловіків. Тож ефект буде тривалим і постійним

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Меню
Чекаємо дзвінка