Гінекомастія. Лікування у Львові.

Лікування гінекомастії у чоловіків.

Видалення гінекомастії Львів.

Молочна залоза у чоловіків це недорозвинений орган, що складається із соска, коротких проток і жирової клітковини. Коли молочна залоза мужчини збільшується в розмірах і ущільнюється, що часто ще й  супроводжується больовими відчуттями – це прямі ознаки гінекомастії.  Хибна гінекомастія пов’язана із значними жировими відкладеннями (ожирінням), які збільшують груди.

Хірургічне лікування гінекомастії Львів. Результати фото операції до та після

Найчастіше фізіологічна гінекомастія виникає в періоди гормональних перебудов: при народженні, статевому дозріванні і старінні.  Гінекомастія також може виникнути при захворюваннях неендокринної природи: після виснаження,  при нирковій недостатності, цирозі печінки. Також деякі лікарські препарати також можуть спровокувати розвиток гінекомастії.

Лікування гінекомастії Львів. Фото

Крім косметичного дискомфорту  тривала гінекомастія збільшує ризик  розвитку раку молочних залоз.

Медикаментозне лікування  ефективне лише  на початкових стадіях захворюваннях.

 

На сьогоднішній час хірургічне лікування гінекомастії є загальноприйнятим стандартом.   В підлітковому віці хірургічне втручання призначається тільки через два роки після виникнення гінекомастії, оскільки  в цей час можливе самостійне покращення.

В ході операції видаляється залозиста і жирова тканини, а також проводиться відновлення нормального контуру грудей.  Тактика хірургічного втручання обирається в залежності від анатомічного типу гінекомастії,  що можливо визначити  УЗД.

Лікування гінекомастії Львів Лікування гінекомастії. Андрій РІзник Гінекомастія Львів. Лікування Хірургічна корекція гінекомастії Львів

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Збільшення розміру грудей з використанням імплантатів
Наступний запис
Використання лазерного скальпеля в пластичній хірургії
Меню
Чекаємо дзвінка