Зменшення розміру грудей

Зменшення грудей Львів. Маммопластика.

Пластичні операції зі зменшення грудей у Львові.

Зменшення розміру грудей   або редукційна мамопластика – є досить складним оперативним втручанням. І в його основі не стільки естетичний результат,  а оздоровча мета.

Так як гіпертрофія молочних залоз може бути одностороння і двостороння. В обох випадках навантаження лягає на хребет, провокуючи не лише перенапруження м’язів і біль, але й розвиток таких захворювань як сколіоз, остеохондроз.

Результати редукційної мамопластики у Львові. Фото

Великі груди є нерідко причиною ряду незручностей, психологічного і фізичного дискомфорту. Біль в спині, втома, порушення кровопостачання, дихання, біль у серці можуть призвести до серйозних наслідків. Саме тому багато жінок без зайвих вагань вдаються до операції по зменшенню розміру грудей.

Зменшення грудей у Львові. Підтяжка грудей фото та відео результатів. Відгуки

Покази до зменшення розміру грудей:

  • великі важкі груди, що викликають у жінки функціональні й органічні розлади (остеохондроз й деформація хребта);
  • неестетична форма грудей;

Примітки:

В процесі операції надлишок залозистої тканини і підшкірної клітковини видаляється і формуються молочні залози нового розміру і форми. Оскільки проблеми великих грудей можуть бути пов’язані із надлишковою вагою чи навіть із ожирінням, то часто зменшення грудей поєднують із абдомінопластикою і ліпосакцією.

 

Увага COVID-19 ! У звязку з критичним поширенням та збільшенням заражень коронавірусною інфекцією COVID-19 підтримуючи ініціативи ВООЗ та Уряду Укораїни, у нашій клініці проводиться регулярний температурний скрінінг наших пацієнтів та відвідувачів. На території клініки задля зменшення імовіності зараження COVID-19 діє масковий режим, у кожному приміщенні є необхідний перелік деззасобів. Працівники медзакладу приймають та обслуговують пацієнтів в рукавичках. Вхід по одній людині. Супроводжуючих осіб просимо утриматись від візитів.

Пацієнти, корті прибувають у Клініку пластичної хірургії на Чорновола для проведення операцій крім інших аналізів повинні в обов’язковому порядку мати в наявності результат ПЛР-тесту з терміном не більше 48 годин.

Будьмо обережні! Не дамо COVID-19 жодного шансу!

 

 

Приклади редукційної мамопластики. Збільшення грудей фото до та після.

зменшення101 зменшення 102

зменшення 103 зменшення 104

зменшення 105 зменшення 106

Протипокази до операції по зменшенню розміру грудей:

  • Інфекційні і онкологічні захворювання.
  • Важкі захворювання внутрішніх органів.
  • Цукровий діабет.
  • Порушення згортання крові.
  • Незавершена лактація.

Операцію з приводу зменшення грудей не варто виконувати дівчатам, які ще не досягли 18 років, а також у випадку, коли жінка планує вагітність.

 

Ускладнення після операції:

  • можливе виникнення загальнохірургічних ускладнень.
  • Часткова втрата чутливості сосків і шкіри грудей.
  • Надлишкове утворення рубців.
Редукційна мамопластика, зменшення грудей ціна:

Складність даної операції диктується вкрай індивідуальними особливостями пацієнток, віковими, фізіологічними та багатьма іншими обмеженнями.  За звичай ці індивідуальні речі опреділяютья вже безпосередньо на консультаціях в передопераційному паріоді.

Вартість операції редукційна моммопластика, підтяжка грудей, зменшення грудей у Львові ціна  в залежності від складності операції.
30000-56000 грн

Ефективність проведеної операції:

Остаточне формування молочних залоз після проведення редукційної мамопластика, завершується через 4-6 місяцівВ результаті жінка отримує пружні, підтягнуті, естетично привабливі жіночі груди.

Зменшення грудей дозволяє жінці почувати себе привабливішою, сексуальною, молодою. І такий результат зберігається протягом багатьох років.

Аргументи на користь вибору Клініки пластичної хірургії на Чорновола:

Редукційна мамопластика – це одна з найпоштиреніших і, головне, профільних операцій в нашому закладі. Проводить редукцію грудей у Львові доктор, пластичний хірург Пізник Андрій Богданович. Досвід в редукційній мамопластиці понад 20 років. Пластичнйи хірург відвідував численні наукові практикуми саме в цій галузі та може похвалитись чи не найкращимим езультатами проведення зменшення грудей у Львові.

Запис на консультацію за телефоном: +38 067 724 1125

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Меню
Чекаємо дзвінка