Ліпосакція Львів.

Ліпосакція живота Львів.

Ліпомоденювання та ліпосакція Львів ціна.

Зайві жирові відкладення – це своєрідний бич нашого з Вами сьогодення: мільйони мешканців планети щодня мріють максимально швидко наблизити свою фігуру до сучасних еталонів краси.

Фізичні навантаження та вправи розраховані на тривалий час і їм ще можна надати додаткову підтримку для пришвидшення бажаного ефекту.

Ліпосакція Львів чи ліпомоделювання належить до категорії косметичних операцій, покликаних видалити надмір жиру з різних ділянок тіла: живота, стегон, галіфе, підборіддя та інших – залежно від стану тіла пацієнта.

Тому, перед зверненням до нас, радимо навідатися до дієтолога, ендокринолога та фахівця з фітнесу – адже видимий ефект проявиться якомога повноцінно лише завдяки поєднанню зусиль фахівців та налаштування пацієнта на здоровий спосіб життя.

Водночас ця операція не є альтернативою фізичним вправам та дієті – вона лише допомагає пацієнту досягти бажаного результату.

Триває вакуумне видалення зайвого жиру від 0,5 до 1,5 години з використанням сертифікованого та якісного обладнання, а на відновлення після операції потрібні лише кілька тижнів.

Добра новина полягає й у тому, що після ліпосакції і за умови правильного способу життя жирові клітини (адипоцити) не відновлюються, а настрій та самооцінка пацієнта навпаки відроджується та наростає.