Ліпосакція Львів.

Ліпосакція живота Львів.

Ліпомоденювання та ліпосакція Львів ціна.

Зайві жирові відкладення – це своєрідний бич нашого з Вами сьогодення: мільйони мешканців планети щодня мріють максимально швидко наблизити свою фігуру до сучасних еталонів краси.

Фізичні навантаження та вправи розраховані на тривалий час і їм ще можна надати додаткову підтримку для пришвидшення бажаного ефекту.

Ліпосакція Львів чи ліпомоделювання належить до категорії косметичних операцій, покликаних видалити надмір жиру з різних ділянок тіла: живота, стегон, галіфе, підборіддя та інших – залежно від стану тіла пацієнта.

Тому, перед зверненням до нас, радимо навідатися до дієтолога, ендокринолога та фахівця з фітнесу – адже видимий ефект проявиться якомога повноцінно лише завдяки поєднанню зусиль фахівців та налаштування пацієнта на здоровий спосіб життя.

Водночас ця операція не є альтернативою фізичним вправам та дієті – вона лише допомагає пацієнту досягти бажаного результату.

Триває вакуумне видалення зайвого жиру від 0,5 до 1,5 години з використанням сертифікованого та якісного обладнання, а на відновлення після операції потрібні лише кілька тижнів.

Добра новина полягає й у тому, що після ліпосакції і за умови правильного способу життя жирові клітини (адипоцити) не відновлюються, а настрій та самооцінка пацієнта навпаки відроджується та наростає.

Ліпосакція ціна. Відкачування жиру ціна

Ліпосакція живота апаратна

24000 грн

Ліпосакція живота шприцева

30000 грн

Компресійна білизна

3800 – 5400 грн

Проведення Ліпосакція Львів.Чому варта обрати нас?

Ліпосакція – це пластична процедура котра працює з доволі обширною зоною. І як відомо, головне для пацієнта – знайти «свого» лікаря: фахівця, що має достатню кваліфікацію, при цьому пропонує доступні умови надання послуг.

Пластична хірургія, зокрема ліпосакція Львів – дуже складна область, тому що люди приходять до лікаря з якимись очікуваннями,« ідеальної картинкою », яка крутиться в її свідомості. Будь-яка робота, яка стосується зовнішності людини, дуже важка, тому що за медичними показаннями чи протипоказаннями  особливостям додається момент психологічний. Саме тому досвід лікаря в цій області особливо важливий.

Хірурги клініки пластичної хірургії на Чорновола закумулювали саме такий досвід. Понад 20 років практики в проведенні ліпосакція у Львові, відмінні результати, адекватні ціни і гарантія якісного виконання – це сильні сторони наших фахівців у боротьбі за гарний вигляд та хороший настрій.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Меню
Чекаємо дзвінка