Ліпосакція Львів.

Ліпосакція живота Львів.

Ліпомоденювання та ліпосакція Львів ціна.

Ліпосакція у Львові проводиться з метою корекції проблемних зон на предмет жирових відкладень. А зайві жирові відкладення – це своєрідний бич нашого з Вами сьогодення: мільйони мешканців планети щодня мріють максимально швидко наблизити свою фігуру до сучасних еталонів краси.

Фізичні навантаження та вправи розраховані на тривалий час і їм ще можна надати додаткову підтримку для пришвидшення бажаного ефекту. В той же час ліпосакція талії чи до прикладу ліпосакція живота можуть мати практично набагато швидший і триваліший ефект.

Ліпосакція живота Львів. Фото та відеозвіт результатів операції

Ліпосакція Львів чи ліпомоделювання належить до категорії косметичних операцій, покликаних видалити надмір жиру з різних ділянок тіла: живота, стегон, галіфе, підборіддя та інших – залежно від стану тіла пацієнта.

Тому, перед зверненням до нас, радимо навідатися до дієтолога, ендокринолога та фахівця з фітнесу – адже видимий ефект проявиться якомога повноцінно лише завдяки поєднанню зусиль фахівців та налаштування пацієнта на здоровий спосіб життя.

Водночас ця операція не є альтернативою фізичним вправам та дієті – вона лише допомагає пацієнту досягти бажаного результату.

Триває вакуумне видалення зайвого жиру від 0,5 до 1,5 години з використанням сертифікованого та якісного обладнання, а на відновлення після операції потрібні лише кілька тижнів.

Добра новина полягає й у тому, що після ліпосакції і за умови правильного способу життя жирові клітини (адипоцити) не відновлюються, а настрій та самооцінка пацієнта навпаки відроджується та наростає.

Ліпосакція зони шиї. Видалення “вдловиного горба” Відкачування жиру з зони холки

Коментар пластичного хірурга: Пацієнтка на 10 добу після ліпосакції “вдовиного горба” або “холки”. Видалено 400 мл жирової емульсії.

Ліпосакція ціна. Відкачування жиру ціна

Ліпосакція живота апаратна

24000 грн

Ліпосакція живота шприцева

30000 грн

Компресійна білизна

3800 – 5400 грн

Проведення Ліпосакція Львів.Чому варта обрати нас?

Ліпосакція – це пластична процедура котра працює з доволі обширною зоною. І як відомо, головне для пацієнта – знайти «свого» лікаря: фахівця, що має достатню кваліфікацію, при цьому пропонує доступні умови надання послуг.

Пластична хірургія, зокрема ліпосакція Львів – дуже складна область, тому що люди приходять до лікаря з якимись очікуваннями,« ідеальної картинкою », яка крутиться в її свідомості. Будь-яка робота, яка стосується зовнішності людини, дуже важка, тому що за медичними показаннями чи протипоказаннями  особливостям додається момент психологічний. Саме тому досвід лікаря в цій області особливо важливий.

Ліпосакція живота Львів фото  результатів.

*Комплексна ліпосакція талії, фланків та передньої черевної стінки. Об’єм видаленої жирової емульсії – 3600 мл.
Результат на 30-ту добу від операції. Оперував пластичний хірург  – Андрій Різник.

Хірурги клініки пластичної хірургії на Чорновола закумулювали саме такий досвід. Понад 20 років практики в проведенні ліпосакція у Львові, відмінні результати, адекватні ціни і гарантія якісного виконання – це сильні сторони наших фахівців у боротьбі за гарний вигляд та хороший настрій.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Меню
Чекаємо дзвінка