Пластика вух

Пластика вуха. Пластичні операції Львів.

Отопластика для дітей та дорослих.

Отопластика (пластика вух) – операція проводиться з метою усунення відстовбурчення вушних раковин (капловухості), виправлення асиметрії, моделювання форми вушного хряща, а також реконструкції вушних раковин частково або повністю. Отопластика проводиться як дорослим, так і дітям. Мінімальний вік дитини з якого можливе проведення операції – шість років. До виконання цього віку йде активне зростання хрящової ткан

Отопластика Львів. Фото та відео результати пластика вух.

Пластика вуха у Львові. Покази до операції:

– Відстовбурчення вушних раковин;

– Асиметрія вушних раковин;

– Неправильна форма вушних раковин;

– Недорозвинення вушних раковин.

Отопластика фото і відео Львів.

Пластика вух фото.

Розріз шкіри роблять по задній поверхні вушної раковини, який наприкінці операції зашивається косметичним швом. Таким чином рубець невидимий. Під час операції робляться всі заплановані маніпуляції і формується природний рельєф вушного хряща. Після операції одягається компресійна м’яка еластична пов’язка, яку необхідно носити протягом 1 тижня цілодобово. Потім компресійна пов’язка одягається тільки на ніч, протягом 2-х тижнів. Шви знімають через 7 днів.

Пластика вух Львів. Пластичні операції отопластика у дітей. Пластичний хірург Львів Прихати вуха. Пластика вух Клаповухість ціна. Пластика вух.

Пластика вуха ціна у Львові. Отопластика вартість

Корекція повного розриву мочки – 2500 грн
Корекція неповного розриву мочки – 1800 грн
Зашити “тунелі” – 3000 грн (за один)
Реконструкція вушної дольки – 4500 грн (вартість одного етапу)

Пластика вуха у Львові. Корекція клаповухості у дітей. Чому варта оперуватись у нас?

Отопластика – це одна з найпопулярніших серед пластичних операцій у всьому світі. Мабуть так є і в Україні. Вушна раковина, вухо це найбільш видимий орган у людини і до нього завжди найбільше прикута увага. А ті хто має відстовбурчені вуха мабуть відчуває увагу на собі ще змалечку.

Пластичні хурурги Клініки пластичної хірургії на Чорновола мають великий і головне позитивний досвід у проведенні пластичних операцій з отопластики у Львові. Ця операціє є профільною і ми завжди отримуємо великий первинний потік пацієнтів та проводимо операції на базі нашої клініки. У нас є власний стаціонар, ми можемо пожвалитись чи не найкращою ціною на проведення даної пластичної операції.

Запрошуємо на консультації: +38 067 724 1125

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Пластика носа
Наступний запис
Пластика грудей Львів
Меню
Чекаємо дзвінка