Пластика губ у Львові. Хейлопластика.

Пластика губ. Хейлопластика Львів

Пластика контуру губ. Хейлопластика Львів.

Хірургічна корекція лінії губ.

Хейлопластика – одна з найбільш затребуваних пластичних операцій у Львові в області губ, яка використовується для зміни форми і розміру губ і навколишнього їх області. Також вона може застосовуватися для усунення вроджених і набутих дефектів на цій частині обличчя. На відміну від корекції філлерамі,  хейлопластика губ Львів дає можливість досягти не тимчасового, а постійного ефекту і зробити зовнішність максимально наближеною до досконалості.

Хейлопластика губ у Львові. Фото та відео результатів.

У сучасній пластичній хірургії у Львові використовуються наступні методи корекції форми, розміру та інших параметрів губ:

  • Застосовується для зменшення довжини верхньої або нижньої губи. В ході операції проводиться висічення тканин навколо губ і видалення надлишку шкіри.
  • Пластика губ методами Y-V і «Париж». Використовується для збільшення обсягу губ і надання їм бажаної форми. Під час операції слизова оболонка губ зміщується вперед, формуючи потрібні параметри.
  • Пластика «Булхорн». Виконується при надмірно пухких губах або при віковому подовженні верхньої губи. В останньому випадку операція часто поєднується з ринопластикою і підтяжкою обличчя.
    Також операція проводиться з метою видалення біополимера (силікону). Потреба в цьому може виникати через запальний процес чи  реакцію в місці введення препарату або через його міграції за межі бажаної зони.
Типовий приклад результату пластики губ Булхорн

Вибір того чи іншого методу хейлопластики залишається за лікарем, який оцінює всі особливості кожної конкретної ситуації і віддає перевагу втручанню, оптимальному в даному випадку. Вартість застосування методів може відрізнятися через різного рівня складності втручань.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Пластика асиметричних вух.
Наступний запис
Підтяжка грудей з імплантатами
Меню
Чекаємо дзвінка