Пластика обличчя Івано-Франківськ

Фейсліфтинг, підтяжка обличчя Івано-Франківськ.

Пластика обличчя, усунення вікових змін Івано-Франківськ.

Під фейсліфтингом або круговою підтяжкою, пластикою обличчя мається на увазі пластична операція, спрямована на усунення ознак вікових змін шкіри. Даний метод відрізняється високою ефективністю, показаний чоловікам і жінкам у віці після 40 років, а також у випадках, коли інші способи омолодження не принесли бажаного видимого результату. Ціни на кругову підтяжку обличчя можуть змінюватися в залежності від складності операції.

Перед пластикою обличчя:

Про це часто запитують і насправді це має велике значення. Поведінка пацієнта перед пластичною операцією з підтяжки обличчя наступна. Всі втручання проводяться під загальним знеболенням, тому повечеряти можна напередодні операції в 18:00. Починаючи з цього часу і до моменту операції нічого не можна ні пити, не їсти. Буквально «ні крихітки і ні крапельки». Вранці в день операції (о 8:30) пацієнт приходить до відділення, де його влаштовують в палату і оформляють всю необхідну медичну документацію. Після цього в палату приходить пластичний хірург, який ще раз відповідає на всі питання, що стосуються підтяжки обличчя і фотографує пацієнта. Стандартом є фотографія в 5-й проекціях.

Пластика обличчя Івано-Франківськ фото.

Фотографування – це невід’ємна частина передопераційної підготовки і дуже важливо для оцінки результатів кругової підтяжки обличчя. Після хірурга в палату приходять терапевт і анестезіолог. Лікарі на основі огляду пацієнта і результатів передопераційного обстеження роблять висновок про стан здоров’я й можливості безпечного виконання операції. Після цього пацієнтові проводиться премедикація в яку входять заспокійливі та антибактеріальні препарати, надягають компресійні панчохи і пацієнт переводиться в операційну.

Далі відбувається таїнство. І звичайно ж безперечний позитивний результат.

Запрошуємо на безкоштовні консультації: Доктор Різник Андрій Богданович.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Ринопластика Івано-Франківськ
Наступний запис
Інтимна пластика Київ
Меню
Чекаємо дзвінка