Кругова підтяжка зони обличчя.

Пластика обличчя, підборіддя та шиї у Львові.

У Львові існує клініка, у якій знають, як досягти кращих результатів у пластичній хірургії пластики обличчя за допомогою найсучасніших методів. Тут працюють висококваліфіковані хірурги, які вміють надати професійні послуги у Клініці пластичної хірургії на Чорновола. Пластичні хірурги клініки володіють знаннями та озброєні найбільш сучасними технологіями та проводять кваліфіковану пластику обличчя, а також використовують ряд найсучасніших продуктів для пластичної хірургії в галузі покращення вигляду та стану обличчя.

Пластична операція – підтяжка обличчя (медична назва – рітідектомія, фейсліфтинг, кругова підтяжка обличчя) поєднує в собі великий комплекс процедур, спрямованих на омолодження та підтяжку шкіри обличчя. Вона включає в себе:

 • підтяжку нижньої частини обличчя (2/3) і підтяжку шиї – операція, спрямована на кругову підтяжку обличчя, яка робить її естетично привабливішою шляхом видалення обвислих м’яких тканин в області щік («брилі», «бульдожки»), підборіддя і шиї – розріз робиться спереду і позаду вушної раковини;
 • підтяжка середньої зони – найчастіше доступом для цієї операції є розріз на нижній повіці;
 • підтяжка шкіри чола і брів – доступи довжиною 1-3см виконуються в волосистій частині.

Фейсліфтинг або підтяжка обличчя у Львові.

Фейсліфтинг у Львові – це пластична операція, спрямована на усунення природних ознак старіння в області обличчя та шиї.

Підтяжка обличчя, що також виконується у Львові – складна та тривала операція, що вимагає видалення ділянок шкіри обличчя та моделювання глибших шарів м’яких тканин обличчя (SMAS). Для цього робляться надрізи перед вушною раковиною, за вухами, під підборіддям, по лінії росту волосся. Суть операції в усуненні опущення тканин обличчя та шиї.

Фейсліфтінг проводиться під загальним наркозом іноді у поєднанні з місцевою анестезією. Тривалість операції, залежить від її обсягу, загалом займає від 2,5 до 4,5 – 5 годин.

Зазвичай, після фейсліфтінгу пацієнти можуть розпочати роботу через 2-3 тижні.

Кругова підтяжки обличчя. Результат  операції, пластичний хірург Андрій Різник Львів

Пластика обличчя Львів – поняття широке і частіше поєднує в собі комплекс хірургічних маніпуляцій. Які саме операції потрібно провести на обличчі саме вам, можна дізнатися тільки на консультації у лікаря. І лише після огляду, вислухавши побажання пацієнта, пластичний хірург може запропонувати оптимальний план операції.

Об’єм і методика операції ретельно обговорюється з хірургом  і визначаються індивідуально, з урахуванням фізичного стану та побажань пацієнта. Так, підтяжка обличчя часто поєднується і з іншими взаємодоповнюючими операціями – ліпосакція підборіддя, блефаропластика, ліпофілинг, установка лицьових імплантатів, контурна пластика.

Пластика обличчя Львів. Фото до операції

Підтяжка обличчя Львів. Фото після операції

Пластики обличчя Львів. Покази для проведення :
 • помітне опущення зовнішніх куточків очей;
 • опущення м’яких тканин шкіри в районі чола і брів;
 • поява глибоких зморшок в області щік;
 • поява так званих «брилів», коли відбувається значне опущення м’яких тканин щік набагато нижче, ніж край нижньої щелепи;
 • поява другого підборіддя;
 • формування складок і зморшок в області шиї.
Підтяжка обличчя реабілітація.

Повне відновлення шкіри після операції відбувається через 1,5-2 місяці, проте об’єктивну оцінку можна отримати тільки через 6-12 місяців. На результат багато в чому впливають фактори:

 • вік пацієнта;
 • доопераційний стан шкірного покриву обличчя;
 • активізація під час проведення операції хронічних захворювань;
 • наявність шкідливих звичок;
 • суворе дотримання лікарських рекомендацій.
Вартість операції Пластика обличчя у Львові. Ціна фесліфтингу
Пластика лиця, ритидектомія ціна 40000 грн.
Підтяжка глибоких структур обличчя та шиї ціна 50000 грн.
Ліпосакція обличчя та шиї ціна 14000 грн.
Кругова пластика обличчя ціна, фейсліфтинг ціна 75000 грн.
Пластика обличчя, загальна анестезія ціна 3500 – 4000грн.

Пластика обличчя у Клініці пластичної хірургії проводиться пластичним хірургом з понад 25 річним досвідом Різником Андрієм Богдлановичем.

Запис на консультації проводиться за телефоном: +38 067 724 1125

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Меню
Чекаємо дзвінка