Пластика повік реабілітація

Пластика повік. Післяопераційний період.

Блефаропластика до та після втручання.

Після операції підтяжка повік у Львові медичний термін блефаропластика є свої особливості, і якщо ви наважились підтягнути повіки, то вам слід підготуватись і до реабілітаційного періоду. В цей час вашими супутниками стануть непрозорий тональний крем і сонцезахисні окуляри. Для зменшення набряків одразу після операції накладаються крижані компреси з подальшим еластичним бинтуванням ділянки очної ямки на 24 години. З наступної доби застосовуються фізіотерапевтичні методи:

  • лазеротерапія, міостимуляція, іонофорез. Період післяопераційної реабілітації зазвичай становить
  • 10-12 днів, в залежності від складності хірургічної корекції.
Блефаропластика Львів. Фото та відео до та після операції. Реабілітаційний період

Блефаропластика. На 7-й день

Блефаропластика Львів. вигляд на 14-й день

Блефаропластика. Після операції

Пацієнт найбільше турбують питання пластика повік реабілітація. Як буде проходити одужання чи будуть больові відчуття та синці.

Як правило, хворобливих відчуттів під час і після операції не буває. Рекомендується більше відпочивати і менше рухатися в перші 72 годин після операції. Це дозволяє зменшити дискомфорт і синці. Можлива підвищена або знижена чутливість шкіри століття в перші дні після операції.

Пластика повік Львів. Фото блефаропластика  після операції.

*було проведено комплексну операцію з пластика повік у Львові. Вигляд пацієнта через неповних три тижні після блефаропластика верхніх та нижніх повік.

Навіть якщо операція не зачіпає нижню повіку, після операції будуть не великі синці і набряки під очима. Набряки проходять протягом кількох днів. Синці проходять протягом декількох тижнів. Після операції нерідко виникає тимчасове ослаблення тонусу м’язів століття, очі можуть залишатися відкритими під час сну. Це може формувати почуття сухості очей. Для адаптації слід кожен день капати очні краплі (штучні сльози) і наносити мазі з протизапальною і загоює ефектом протягом декількох тижнів.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Меню
Чекаємо дзвінка