Блефаропластика повік. Омолодження погляду.

Пластика повік, підтяжка повік Львів.

Лікарі клініки успішно проводять операцію блефаропластика або підтяжка повік Львів. Вона дозволяє повернути обличчю молодість в будь-якому віці. Підтяжка повік усуває надлишок шкіри і жирової тканини на обличчі, тонізує знесилені м’язи навколо очей. Операцію проводять тільки досвідчені лікарі, кандидати медичних наук.

Пластика повік Львів. Фото та відео результатів.

Які процедури з омолодження зони навколо очей проводяться в нашій клініці?

 • Підтяжка повік (нижніх і верхніх).
 • Чекліфтинг – комплексна підтяжка верхньої і середньої зон обличчя.
 • Транскон’юктивальна блефаропластика (корекція без розрізів).
 • Ліфтинг брів і верхніх повік.

Головні переваги всіх перерахованих вище операцій – мала інвазивність і швидка реабілітація. Вплив на організм пацієнта мінімальний, а використовувані технології максимально безпечні, тому побічні ефекти хірургічного втручання практично відсутні. Відновлення проходить швидко і безболісно.

Блефаропластика Львів. Результати, фото та відео до та після операції.
Блефаропластика верхніх повік 

Підтяжка верхніх повік потрібна в разі нависання надлишку шкіри над очима і при жирових грижах. Ефект «важкої верхньої повіки» можна скорегувати за допомогою часткового видалення верхньої частини кругового м’яза ока. Одне із завдань хірурга при цьому – зробити рубець, який залишиться після операції непомітним. Для цього розріз робиться в складці верхньої повіки. Шви знімаються вже через тиждень після операції. Ще через 7 днів рубець стає настільки непомітним, що його практично неможливо знайти.

Реабілітація після підтяжки верхніх повік проходить без ускладнень. Набряк повністю спадає через 2-3 тижні, за цей же час зникають синці. Повністю оцінити роботу хірурга можна через місяць після операції.

 Результат традиційної блефаропластики верхніх і нижніх повік.

Традиційна методика передбачає розріз уздовж краю нижньої повіки – поряд з лінією росту вій. Завдання хірурга – усунути надлишок м’яких тканин і підтягнути шкіру під очима. При необхідності лікар не тільки видаляє надлишки шкіри і жиру, але і коригує птоз кругового м’яза ока. У ряді випадків для підтяжки повік може знадобитися зміна так званого малярного мішка.

Всі ці процедури в клініці проводять досвідчені пластичні хірурги.

Що таке трансконьюктивальна підтяжка повік?

Трансконьюктивальна підтяжка повік

Трансконьюктивальне видалення середньої і медіальної жирової грижі.

Трансконьюктивальна підтяжка повік застосовується для усунення мішків під очима. До неї вдаються молоді пацієнти, у яких ще немає надлишку шкіри і сильно виражених зморшок в області навколо очей. Особливість операції в тому, що розріз робиться на внутрішній стороні повік – через нього лікар видаляє жирові грижі.

Для трансконьюктивальної підтяжки шкіри кваліфікація хірурга особливо важлива, оскільки повне видалення жиру може привести до появи провалів під очима. Тільки досвідчений лікар здатний максимально точно визначити, скільки жирової тканини потрібно видалити, а скільки залишити. Залишок тканини перерозподіляється для відтворення природної і рівної поверхні нижньої повіки.

У чому переваги трансконьюктивальної підтяжки?

 • Відомий результат на 10 і більше років.
 • Відсутність слідів на шкірі після операції.
 • Єдиний спосіб позбавлення від мішків під очима.
 • Відсутність «провалів» під очима в довгостроковій перспективі.
 • Відтворення природної поверхні шкіри.
 • Трансконьюктивальна підтяжка повік

 

Пластика повік вартість. Блефаропластика ціна

Блефаропластика верхніх повік

14-15 тис грн

Блефаропластика верхніх повік

17-24 тис. грн.

Блефаропластика верхніх та нижніх повік

25-28 тис. грн.

Малярний чік-ліфт

24 тис. грн.

Консультації та пластичні операції проводить пластичний хірург Різник Андрій Богданович. Записатись на консультацію та отримати вичерпні відповіді на питання по проведенню операцій з пластики, підтяжки повік у Львові можна за телефоном +38067 724 1125 (Viber, WhatsApp)

Пластика повік у Львові. Чому за підтяжкою повік варто звернутися в нашу клініку?

 

Переваги нашої клініки:

 • досвідчені лікарі. У нашій клініці працюють кандидати медичних наук і лікарі вищої категорії. Вони відмінно володіють технологіями омолодження, їх досвід у пластичній хірургії становить понад 10 років;
 • сучасне обладнання і препарати. Операційні і стаціонар оснащені німецьким обладнанням. Ми використовуємо технології безпечного омолодження для швидкого і найменш травматичного відновлення після операцій;
 • персональний підхід. Підбір препаратів і технологій омолоджування завжди індивідуальний і грунтується на особливостях організму пацієнта;
 • оптимальні ціни на блефаропластику повік

Мрієте про рівну і гладку шкіру навколо очей? Ми втілимо Вашу мрію в реальність. Телефонуйте і записуйтеся на безкоштовну консультацію в нашу клініку.

Краса в будь-якому віці – це можливо.

Меню
Чекаємо дзвінка