Львівська міська косметологічна лікарня, як господарсько-розрахункова медична установа існує з 1959 року. Являється самостійним лікувально-профілактичним закладом. Підпорядковується міському управлінню охорони здоров’я. В лікарні надається населенню висококваліфікована спеціалізована медична допомога по профілактиці і лікуванню вроджених і набутих вад шкіри обличчя і інших ділянок тіла. В лікарні функціонують косметологічне і хірургічне відділення.

830e22dc2cВідділ пластичної хірургії в лікарні відкритий в 1966 році першим на Україні. За хірургічною допомогою в лікарню звертається населення не тільки міста Львова і області, а також і з інших областей України та з-за кордону.

Львівська міська косметологічна лікарня діє на підставі Статуту, який зареєстрований 18.10.2004 р. виконавчим комітетом Львівської міської ради Львівської області.

Лікарня має ліцензію серія АВ № 492618, яка дає право на здійснення медичної практики.

Акредитаційна комісія Головного управління охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, після проходження акредитації, видала лікарні Акредитаційний Сертифікат, категорія вища, 30 липня 2008 р.

Косметологічна лікарня являється самостійним лікувально-профілактичним закладом та утримується на господарському розрахунку (самофінансуванні).

Лікарський прийом пацієнтів з приводу профілактики шкіри і косметичних дефектів та вроджених і набутих вад здійснюють лікарі-дерматовенерологи та лікарі-хірурги, стаж роботи в яких по спеціальності не менше трьох-п’яти років і які пройшли спеціальну підготовку по косметології і пластичній хірургії.

В косметологічній лікарні проводять консультації та лікування з приводу: себореї, захворювань волосся, вугрів, гіпертрихозу, гірсутизму, доброякісних новоутворів: невусів, атером, фібром, кератом, папілом, гемангіом, бородавок, кератозу, судинних дерматозів (розацеа, червоні вугрі, судинні плями), порушення пігментації шкіри – гіперпігментації депігментації (вітиліго), імпрегнація шкіри сторонніми пилами, видалення рубців різного походження.

Лікування всіх перерахованих захворювань проводять медичні працівники косметологічного відділення. У відділенні проводять: електрокоагуляцію доброякісних новоутворів з їх гістологічним дослідженням, кріодеструкцію келоїдних рубців, електроепіляцію та епіляцію надлишкового росту волосся шкіри обличчя, шиї, грудної клітини, кінцівок; гігієнічні та лікувальні чистки шкіри обличчя, лікувальні маски, дарсонвалізацію, іонофорез, промені МІЛТа, вакуум масаж, гігієнічний і лікувальний масаж, мезотерапію, прокол мочок «пістолетом» та механічно з одяганням сережок та багато інших процедур.

doctorВ хірургічному відділенні консультують та надають медичну допомогу з вродженими та набутими вадами з різними деформаціями носа, вушних раковин, післятравматичних деформацій різних ділянок тіла, усунення надлишків шкіри та її опущення геронтологічного походження, шкіри чола, скроней, верхніх і нижніх повік, жирових «кил», щік, шиї, подвійного підборіддя; деформації грудних залоз: атрофії, гіпотрофії, птозу та гіпертрофії, дряблості та опущення шкіри передньої черевної стінки; ліпосакцію в різних ділянках тіла при надмірному відкладанні підшкірно-жирової клітковини, видалення рубців різного походження, які викликають деформацію та знівечення, усунення асиметрій з підсадкою імплантатів, дермабразію шкіри обличчя та багато інших пластичних операцій з естетичною метою, а деколи із відновленням функції.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Меню
Чекаємо дзвінка