Підтяжка обличчя Львів

підтяжка обличчя у Львові

Підтяжка зони обличчя у Львові.

Пластика підборіддя, обличчя та  шиї.

Зберегти молодість на своєму обличчі різноманітними шляхами – заповітна мрія багатьох (якщо не усіх) людей. Сучасна пластична хірургія пропонує до їх послуг чимало методів і всі вони набагато безпечніші за шлях Доріана Грея.

Фейсліфт. Підтяжка обличчя Львів. Відгуки пацієнтки.

Підтяжка обличчя як оптимальна процедура

Хронічні стреси, несприятлива екологічна обстановка, похибки в раціоні і шкідливі звички тільки прискорюють в’янення шкіри. З
часом овал обличчя стає нечітким, з’являються зморшки різної степені вираженості. На ранньому етапі вікові зміни можна скорегувати за допомогою правильного догляду та комплексу сприятливих процедур. Але з роками угасання стає все більш помітним. І при глибоких зморшках, вираженому провиса оптимальним рішенням буде зробити підтяжку обличчя.

Підтяжка обличчя Львів. Результат фейсліфтингу відео.

Результат кругової підтяжки обличчя. Виконав хірург Різник А.Б, Львів

Підтяжка обличчя як операція з омолодження має чимало видів: зокрема, вона поділяється на

підтяжку шиї,

підтяжку скроневої частини обличчя

підтяжку лоба.

Нам нерідко доводилося виконувати усі згадані процедури у комплексі, оскільки це позитивно впливало на пришвидшене досягнення ефекту помітного омолодження обличчя пацієнтів.

Попри це, операції обов’язково передує обов’язкова консультація з окреслення клієнтами бажаного результату. Ми завжди спільно виробляємо шляхи до покращення Вашої зовнішності.

Також ми вдаємося до використання сучасних внутрішніх ліфтингових швів, що виконують роль додаткової гарантії збереження результату операції.

Тривалість операції зазвичай становить 1,5-2 години під загальним знеболенням, а процес відновлення сягає кількох тижнів.

Після цього Ви будете готові вразити довколишніх відсутністю глибоких вікових зморшок та провисань шкіри на обличчі. Натомість, усі побачать свіжість, пружність та яскраву другу молодість Вашої шкіри обличчя.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
І знов про святкові знижки
Наступний запис
Блефароптоз Львів
Меню
Чекаємо дзвінка