Ринопластика Івано-Франківськ

Пластика носа Івано-Франківськ.

Функціональна ринопластика Івано-Франківськ. Косметичний ефект.

Звернення до пластики носа чи ринопластики Івано-Франківськ має своє коріння Незадовільна форма носа, незалежно від причин – вродженої чи набутої (травми і т. П.), є одним з основних приводів для переживань з приводу своєї зовнішності. Деформація носа – це не тільки естетична проблема. Найчастіше вона призводить до порушення функції дихання, а це вже серйозна загроза здоров’ю. В такому випадку необхідно довіритися кваліфікованим фахівцям і зробити ринопластику носа в клініці Пластична хірургія на Чорновола.

Пластика носа – пластична операція, яка дозволяє змінити розміри і форму носа і поліпшення дихання. Головна відмінність ринопластики від септопластики – основна ставка на естетичний зовнішній вигляд, в той час як основною місією септопластики є саме поліпшення дихання.

Показання до ринопластиці:

Наявність горбинки;
“Орлиний ніс;
Деформовані крила носа, змінена форма ніздрів;
Незадовільна форма кінчика носа;
Непропорційні розмір і форма носа;
Викривлена носова перегородка;
Труднощі носового дихання.

Ринопластика, пластика носа Івано-Франківськ фото

На етапі підготовки до ринопластиці, необхідно виявити протипоказання. Їх наявність може вплинути не тільки на хід операції, а й на результат в цілому.

Безкоштовні консультації проводить доктор Олашин Васиь Васильович. Під час консультацій проводить компютерне моделювання результатів

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Гінекомастія Івано-Франківськ
Наступний запис
Пластика обличчя Івано-Франківськ
Меню
Чекаємо дзвінка