Ринопластика Львів

Пластика носа Львів. Пластичні операції у Львові.

Первинна та вторинна ринопластика Львів. Пластика носа ціна.

Ринопластика (пластика носа, хірургія носа) проводиться з метою виправлення естетичних  дефектів носа, та, при потребі, для корегування дихальної функції носа.

Естетична ринопластика допомагає виправити зовнішні дефекти носа, такі як: горбинка, непропорційно великий ніс, сідловидний ніс, деформований ніс в результаті травми або попередньо проведеної невдалої ринопластики, широкий або вузький ніс, несиметричність крил носа, широкий кінчик носа і т.д.

Пластика носа у Львові. Ринопластика Львів. 

Функціональна пластика носа (риносептопластика) займається усуненням дефектів носа, які приводять до порушення дихання носом, та ускладнень пов’язаних з ним. Найчастіше це втручання на носовій переділці.

Ринопластика, як правило, проводять після повного формування лицевого скелету та скелету носа. Для жінок після 16 років, для чоловіків після 18 років. Проведення функціональної риносептопластики можливе по показаннях і в більш ранньому віці.

Фахівці нашої клініки нададуть Вам детальну консультацію для оптимального вибору типу та об’єму пластики носа, який необхідний для покращення естетичних показників відповідно до індивідуальних особливостей Вашого лиця.

Тип шкіри, етнічний фон та вік – важливі фактори, які беруться до уваги на попередніх консультаціях з Вашим хірургом.

Пластичний хірург є сертифікованим спеціалістом з пластичної естетичної реконструктивної хірургії та спеціалістом з захворювань вуха, горла та носа.

Пластика носа проводиться під загальним або місцевим знечуленням через закритий або відкритий доступ. Тривалість естетичної ринопластики становить в середньому 1,5-2 год. При поєднанні із функціональним етапом може продовжитись ще до 1 год.

Після операції, для підтримки новоствореної переділки носа, для профілактики ускладнень в ніс вставляються внутріносові (інтраназальні) сплінти, які знаходяться в носі до 14 днів, та носові тампони на 1-2 доби. Для післяопераційної фіксації скелету носа накладається зовнішня фіксуюча пов’язка (зовнішній сплінт), яку необхідно носити від 2-ох до 4-ох тижнів.

Остаточно ніс сформовується приблизно до півроку.

 

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Меню
Чекаємо дзвінка