Хірургічне відділення

Пластичні операції у Львові.

Пластична хірургія Львів.

Слід визнати, що останні двадцяь років стрімко зросла кількість лікарів, практикуючих в галузі пластичної хірургії  та  косметичних операцій у Львові, Тернополі, Рівному чи Івано-Франківску.

грудималі51 грудималі52

грудималі53 грудималі54

Якщо в середині восьмидесятих пластична хірургія та пластичні операції у Львові асоціювались з прізвищем  хірурга Львівської косметологічної лікарні доктора Степана Івановича Галушка, то реалії сьогодення – це вже декілька клінік пластичної хірургії не тільки у Львові, але й в Ужгороді, Луцьку та інших містах Західної України, що дають можливість зробити безліч різноманітних пластичних операцій,  таких як  пластика грудей, ринопластика та гінекомастія. Враховуючи, що ринок платних медичних послуг зазвичай достатньо насичений, пошук хорошого пластичного хірурга неодмінно виводить вас на провідних фахівців нашої клініки, що спеціалізуються на пластиці носа, підтяжці грудей, блефаропластиці та отопластиці,  ліпосакціях та абдомінопластиці. В середньому ми проводимо близько 700 пластичних операцій кожного року. Зрештою переважна більшість наших пацієнтів – це вторинний потік, це ті люди, що знайшли нас не, як то кажуть “по телевізору”,  а завдяки рекомендаціям друзів та знайомих.

ліпо1 ліпо2

Професіонал чи ваш найкращий пластичний хірург не потребує дорогої рекламної упаковки. Його телефон і контакти пацієнти передають один одному із рук в руки.  Імідж, популярність та професійна репутація пластичного хірурга у Львові визначається перш за все результатами численних пластичних операції  проведених у Львові,  пластичними операціми ціна котрих має середній і доступний показник та тими пацієнтами,  яких відговорили від іноді недоцільних пластичних операцій у Львові, Тернополі чи Ужгороді.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Меню
Чекаємо дзвінка