Збільшення грудей Івано-Франківськ

Пластика, підтяжка грудей у івано-Франківську.

Збільшення грудей Івано-Франківськ.

Операція зі збільшення грудей з кожним роком набирає все більшої популярності, особливо у молодих дівчат. Ендопротезування імплантатами – це найбільш безпечний і ефективний метод, широко використовуваний у всьому світі.

Збільшення грудей Івано-Франківськ. Фото результатів до та після операції

У Клініці пластичної хірургії на Чорновола застосовуються сертифіковані імплантати фірми «Mentor» та “Polytech”. Оболонка цих імплантів виготовлена з хімічно неактивного, екологічно чистого матеріалу, всередині імпланта НЕ текучий гель з пам’яттю форми.

Гарну, природну форму надають молочним залозам анатомічні каплевидні моделі. Імпланти встановлюються через доступи в ареолі і під грудної складці. Невеликі рубці з часом стають майже не помітні. У нашому центрі операції проводяться під наркозом. Після операції рекомендується перебування в центрі, щоб уникнути ускладнень, частіше за все не більше однієї доби. Необхідно обмеження фізичних навантажень і носіння спеціального підтримуючого білизни протягом одного місяця після операції.

Підтяжка грудей, пластика грудей Фвано-Франківськ фото.

 

Безкоштовні консультації проводить пластичний хірург з найбільшим досвідом в пластиці та збільшенні грудей. Доктор Різник Андрій Богданович консультує у клініці щосуботи або по запису.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Ринопластика Луцьк
Наступний запис
Збільшення грудей Хмельницький
Меню
Чекаємо дзвінка