Підтяжка грудей фото

Підтяжка грудей Львів результати.

Результати мастопексії Львів.

Корекція молочних залоз дозволяє жінкам позбутися від неприємних наслідків обвисання грудей (мастоптоз). Причиною появи мастоптоз та показом до підтяжка грудей Львів можуть бути виношування і годування малюка, швидке і значне схуднення, початкова невідповідність великих грудей слабкому м’язово-зв’язковому апарату або ж вікові зміни. Шкіра грудей при цьому розтягується, втрачає еластичність і пружність. Тому відбувається сплощення і обвисання молочних залоз.

Фото та відео підтяжки грудей у Львові.
Фото результатів підтяжки грудей у Львові. Відео результатів після операції

Увага COVID-19 ! У звязку з критичним поширенням та збільшенням заражень коронавірусною інфекцією COVID-19 підтримуючи ініціативи ВООЗ та Уряду Укораїни, у нашій клініці проводиться регулярний температурний скрінінг наших пацієнтів та відвідувачів. На території клініки задля зменшення імовіності зараження COVID-19 діє масковий режим, у кожному приміщенні є необхідний перелік деззасобів. Працівники медзакладу приймають та обслуговують пацієнтів в рукавичках. Вхід по одній людині. Супроводжуючих осіб просимо утриматись від візитів.

Пацієнти, корті прибувають у Клініку пластичної хірургії на Чорновола для проведення операцій крім інших аналізів повинні в обов’язковому порядку мати в наявності результат ПЛР-тесту з терміном не більше 48 годин.

Будьмо обережні! Не дамо COVID-19 жодного шансу!

Пацієнтка до операції з підтяжки грудей у Львові фото.

підтяжка грудей 002 підтяжка грудей 003 підтяжка грудей001

Пацієнтка після проведення мастопекції, підтяжки грудей.

До операції Необхідно зробити ряд аналізів в тому числі і аналізи крові.

Видалення надлишкової шкіри в області грудей – підтяжка шкіри. Розріз проводиться навколо грудного соска (при невеликому розтягуванні шкіри) або в повному обсязі зі зміщенням грудного соска. Тривалість операції становить 2-3 години і проводиться в загальній анестезії.

У лікарні потрібно залишатися 1-2 дня. Фізичну активність можна відновити через 3-4 тижні.

Результат тривалий, однак, вплив сили гравітації, вагітність, старіння і вага тіла можуть спрoвокувати повторне обвисання грудей.

Меню
Чекаємо дзвінка