Підтяжка грудей фото

Підтяжка грудей Львів результати.

Результати мастопексії Львів.

Підтяжка грудей показана жінкам в основному в віддаленому післяродовому періоді, коли спостерігаються певні дискомфорти від збільшених молочних залозах. Корекція молочних залоз дозволяє жінкам позбутися від неприємних наслідків обвисання грудей (мастоптоз). Причиною появи мастоптозу та показом до підтяжка грудей Львів можуть бути виношування і годування малюка, швидке і значне схуднення, початкова невідповідність великих грудей слабкому м’язово-зв’язковому апарату або ж вікові зміни. Шкіра грудей при цьому розтягується, втрачає еластичність і пружність. Тому відбувається сплощення і обвисання молочних залоз. Операції зі зменшення грудей Львів проводить пластичний хірург Різник Андрій Богданович

Фото та відео підтяжка грудей у Львові.

Відео підтяжка грудей містять відгуки пацієнтів.

Підтяжка грудей у Львові результати. Відео та фото результатів після операції

Увага COVID-19 ! У звязку з критичним поширенням та збільшенням заражень коронавірусною інфекцією COVID-19 підтримуючи ініціативи ВООЗ та Уряду Укораїни, у нашій клініці проводиться регулярний температурний скрінінг наших пацієнтів та відвідувачів. На території клініки задля зменшення імовіності зараження COVID-19 під час підтяжка грудей Львів діє масковий режим, у кожному приміщенні є необхідний перелік деззасобів. Працівники медзакладу приймають та обслуговують пацієнтів в рукавичках. Вхід по одній людині. Супроводжуючих осіб просимо утриматись від візитів.

Пацієнти, корті прибувають у Клініку пластичної хірургії на Чорновола для проведення операцій крім інших аналізів повинні в обов’язковому порядку мати в наявності результат ПЛР-тесту з терміном не більше 48 годин.

Будьмо обережні! Не дамо COVID-19 жодного шансу!

Підтяжка грудей Львів. Результати.
Підтяжка грудей у Львові. Мастопексія фото до операції
Підтяжка грудей у пацієнтки через три місяці. Мастопексія фото результатів

До операції Необхідно зробити ряд аналізів в тому числі і аналізи крові.

Видалення надлишкової шкіри в області грудей – підтяжка шкіри. Розріз проводиться навколо грудного соска (при невеликому розтягуванні шкіри) або в повному обсязі зі зміщенням грудного соска. Тривалість операції становить 2-3 години і проводиться в загальній анестезії.

У лікарні потрібно залишатися 1-2 дня. Фізичну активність можна відновити через 3-4 тижні.

Результат тривалий, однак, вплив сили гравітації, вагітність, старіння і вага тіла можуть спрoвокувати повторне обвисання грудей.

Підтяжка грудей ціна Львів.
Періареолярна підтяжка грудей при невеликому відвисанні молочних залоз 25000-30000 грн
Вертикальна підтяжка грудей при значному відвисанні молочних залоз 45000 грн.
Підтяжка гіпертрофованих молочних залоз 50000-55000 грн.
Підтяжка грудей Львів, анестезія 4000 грн.
Підтяжка грудей Львів у Клініці пластичної хірургії на Чорновола

У такій важливій справі, як підтяжка грудей кожна жінка хоче довіритись не просто професіоналам, а пластичному хірургу з бездоганною репутацією, великим досвідом та яскравим портфоліо результатів підтяжки грудей. Цим критеріям якнайбільше відповідає Клініка пластичної хірургії Львів.

Наша клініка – це найстаріший заклад з репутацією першопрохідців та патріархів пластичної хірургії. Ми ведемо свою історію з далекого 1965 року, ми стоялу у витоків напрямку. Наш досвід передається дільки довіреним і перевіреним пластичних хірургам зі Львова, котрі підвищують свій рівень знань, мають неодмінно вищу кваліфікаційну категорію та мають необхідні навики та доступи до найскладніших пластичних операцій. У клініці профодиться понад 800 пластичних операцій на рік. Такобю кількість може похвалитись не кожна клініка

Дровіряйте свою красу та тіло лише професіоналам.

Підтяжка грудей Львів. Запис на консультацію.

Телефонуйте  та задавайте питання. Записуйтесь на консультації.

+38 067 724 1125

riznykand@gmail.com

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Меню
Чекаємо дзвінка