Ліпосакція. Реабілітація.

Ліпосакція Львів. Етапи реабілітація.

Як проходить реабілітація після ліпосакція у Львові.

Ліпосакція у Львові – це процедура видалення надмірних жирових відкладень за допомогою різних інструментів і способів для корекції та покращення силуету обличчя і тіла.

Основними частинами тіла для  застосування ліпосакція є:

Талія, живіт
Стегна (внутрішня і зовнішня поверхня)
Підборіддя, щоки
Спина і плечовий пояс
Ліпосакція Львів – це сучасний і практично безболісний тип пластичної хірургії.

Методи, які застосовуються при операції по ліпосакції, і реабілітаційний період при ліпосакції залежать від кількості жиру, який необхідно видалити з організму пацієнта.

Ліпосакція фото і відео. Результати реабілітація у Львові.

ліпосакція львів

Ліпосакція. Етапи реабілітації у Львові

Після ліпосакції по відкачування великої кількості жирових відкладень традиційним методом з використанням трубок для їх видалення потрібно більш тривалий період на відновлення і суворе дотримання рекомендацій лікаря.

Початковий період одужання супроводжується набряками і болями, появою гематом і дискомфорту при дотику до шкіри. Синці та опухлості можуть зміщуватися вниз (до ніг, нижньої частини живота) під дією сили тяжіння.
Наступний етап одужання після ліпосакція Львів настає через один, зрідка два тижні. До цього моменту гематоми і пухлини повинні пройти. Обсяг шкіри скорочується, вона поступово набуває бажаного тонусу.
Заключна стадія нормалізації стану починається через три тижні або місяць після проведення ліпосакції Львів. В цей час відмерлі жирові клітини вже утилізовані, і шкіра набуває пружність, а фігура – необхідних обрисів.
При дотриманні всіх рекомендацій лікаря остаточний результат буде видно через півроку після проведення процедури. Але щоб його зберегти, згодом необхідно правильно харчуватися і використовувати фізичні навантаження.

Нагадуємо, що ліпосакція Львів має тривалий ефект

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Меню
Чекаємо дзвінка