Реабілітація після збільшення грудей у Львові.

Компресійний режим після підтяжки грудей.

Широко рекламовані мазі і крему здатні лише відновити пружність і еластичність шкіри, однак, вони ніяк не впливають на об’єм грудей. Для збільшення грудей методом хірургічного втручання застосовується аугментаційна маммопластика.

Як відомо, пластика збільшення грудей – одна з найпопулярніших процедур серед жіночої половини населення. З першого погляду може здатися, що збільшення грудей Львів – всього лише проста маніпуляція, проте, це зовсім невірне припущення.

Пацієнка мусить усвідомлювати об’єми втручання при збільшенні грудей та бути готовою до деякого реабілітаційного періоду.

Такий вид пластичної хірургії як зменшення грудей Львів потребують більшого об’єму втручання. Тут крім розрізу для доступу постановки імпланту оптрібен комплекс заходів з підтягування лінії грудей, можливого висікання надлишкових орскутів, зміна позиції ареоли. Тожі і показникик по реабілітації ьа одужанню після проведеної операції збільшуються та вимоги до уваги і догляду за пацієнтом зростають

Фото та відео результату збільшення грудей Львів. Після реабілітації

В перші 2-3 доби після операції збільшення грудей, маммопластики у Львові пацієнтка відчуватиме дискомфорт: груди будуть набряклими і твердими. Відновлювальний період у кожної жінки індивідуальний. Приблизно на тиждень Вам слід обмежити звичну активність. В період реабілітації після маммопластики важливим є збереження форми «нових» грудей. Для покращення умов формування молочних залоз, а також, щоб зменшити ризики післяопераційних ускладнень, важливим є бинтування еластичними бинтами. Надалі бинтування замінюють спеціальною білизною, яку носять впродовж 1,5 – 2 місяці. До звичайного життя можна повернутися приблизно через місяць після операції. Вагітність небажана раніше ніж 6-7 місяців після операції.

Пластика грудей Львів. Етапи реабілітації. Фото та відео результатів збільшення грудей.

Увага COVID-19 ! У звязку з критичним поширенням та збільшенням заражень коронавірусною інфекцією COVID-19 підтримуючи ініціативи ВООЗ та Уряду Укораїни, у нашій клініці проводиться регулярний температурний скрінінг наших пацієнтів та відвідувачів. На території клініки задля зменшення імовіності зараження COVID-19 діє масковий режим, у кожному приміщенні є необхідний перелік деззасобів. Працівники медзакладу приймають та обслуговують пацієнтів в рукавичках. Вхід по одній людині. Супроводжуючих осіб просимо утриматись від візитів.

Пацієнти, корті прибувають у Клініку пластичної хірургії на Чорновола для проведення операцій крім інших аналізів повинні в обов’язковому порядку мати в наявності результат ПЛР-тесту з терміном не більше 48 годин.

Будьмо обережні! Не дамо COVID-19 жодного шансу!

Збільшення грудей. Пластика грудей. Ціна у Львові

Збільшення грудей із застосування імплантатів, Ендопротезування з використанням грудних протезів

49 тис. грн

Збільшення грудей без застосування імплантатів, Ендопротезування з застосування ліпофілінгу

38 тис. грн

Циркумареолярна мастопексія. Зменшення грудей Львів. Ендопротезування при незначному птозі, відвисанні грудей

48-50 тис. грн

Вертикальна  мастопексія. Зменшення грудей Львів. Ендопротезування при значному птозі із застосуванням вертикального рубця

85-90 тис. грн

Якірна  мастопексія. Зменшення грудей Львів. Ендопротезування при вираженому опущенні грудей із застосуванням Т-подібного рубця

90 тис. грн

Чому варто проводити збільшення грудей саме в нас?

Наша Клініка пластичної хірургії на сьогоднішній лдень одна з найстаріших клінік пластичної хірургії в Україні. Створена у 1965 році на базі першої міської косметологічної лікарні прецює до тепер. У клініці зібрано передовий досвід у виявленні вад повязаних зі здоровям жіночих грудей. Сьогодні оперують пластичні хірурги з понад 20-ти річнім стажем та чи не найбільшим в Західній Україні потоком пацієнтів. Клініка проводить понад 800 різноманітних пластичних операцій на рік, в тому числі і збільшення грудей, мамопластики, мастопексії.

Вартість проведення операцій, ціна пластики та підтяжки грудей є одна з най нижчих у Україні.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Меню
Чекаємо дзвінка