Підтяжка грудей Львів. Реабілітація.

Реабілітація після маммопластики. Етапи.

Як проходить виздоровлення після підтяжки грудей.

Мрії про красиві, пружні, вміру великі груди збуваються, і втілює в життя їх не добрий чарівник, а пластичний хірург Львів. Сьогодні операції по зміні форми, розміру грудей вважаються рядовими, але, тим не менш, залишаються повноцінним хірургічним втручанням, зі своїми правилами і принципами.

Одне з правил – грамотна реабілітація після мамопластики, яка має кілька періодів. І кожен період має свої особливості, в кожному періоді пацієнтка повинна дотримуватися всіх рекомендацій лікаря. Тільки за таких умов можна гарантувати успіх операції і відсутність ускладнень з боку шкіри і молочної залози і як результат вдала підтяжка грудей у Львові, котрою пишається пацієнт, а хірург з гордістю показує результати в свою портфоліо.

Підтяжка грудей. Реабілітація в етапах.

Як вже було сказано вище, післяопераційний період після пластики грудей у Львові складається з декількох етапів. На кожному з них жінка повинна строго дотримуватися рекомендацій лікаря, звертати увагу на найменші зміни в самопочутті. Одним з головних умов відновлення є носіння компресійного білизни – його необхідно носити постійно, починаючи з першого дня після операції. За рахунок використання такого білизни груди приймає потрібну форму, здійснюється профілактика ускладнень.

Підтяжка грудей. Реабілітація. Фото до операції

Реабілітація після підтяжки грудей. Відео на 10 день після операції

Маммопластика. Реабілітація. Фото до операції

Реабілітація після маммопластики. Відео через три тижні після операції

Підтяжка грудей. Календар реабілітації.

Перша доба після операції жінка проводить в реанімаційному відділенні під наглядом лікарів.
На другу добу пацієнтку виписують, і перші два-три дні показаний відпочинок, відсутність будь-яких фізичних навантажень.
На 4 – 5 добу можна поступово повертатися до колишнього способу життя, уникаючи навантажень на руки, грудні м’язи. Це правило потрібно дотримуватися мінімум 6 тижнів після операції.
На 3, 7 і 10 день необхідно відвідати клініку для перев’язки.
На 7 – 10 добу знімають шви.
Перші два тижні заборонено займатися сексом, спати на боці.
На весь реабілітаційний період під забороною сон на животі.
В середньому період реабілітації після маммопластики триває близько двох місяців, але скільки конкретно – залежить від типу операції. Так, після мастопексії відновлення більш швидке, довший за все триває відновлення після установки імплантів.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Меню
Чекаємо дзвінка